11563. 445. Closed Online auction Glass-objects
7 500 HUF
0 HUF
Nagyméretű Chribska cseh művészi üveg váza / asztaldísz. Terv: Josef Hospodka, Sommerso pink / rózsaszín, kézzel készített üveg. Jelzett, hibátlan, m .14 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert