Válogatott régi motívum lapok jó témákkal: katonai, Napoleon, Stengel, újév, karácsony, húsvét, kutya, macska, sok külföldi színész, stb. kb 290 db. Gyűjtésre, továbbadásra egyaránt alkalmas jó tétel!!
100 db RÉGI (1899-1944) képeslap vegyes minőségben kis műbőr albumban: Art Deco lapok, olasz művészlapok Chiostri és Corbella szignókkal, szecessziós, litográf, reklám, gyerek, grafikai, humor, erotikus, hölgyek, urak, fotók, párok, zene árnyképes sziluettes lapok, tájak, üdvözletek, kézzel festett lapok, montázsok, sör és színész, Helbing Aranka és pár Budapesti város / 100 pre-1945 postcards in ...
32 db RÉGI erdélyi város képeslap vegyes minőségben: közte érdekes jobb lapok, lithok / 32 pre-1945 Transylvanian town-view postcards in mixed quality: some better ones, lithos too
21 db RÉGI történelmi magyar város képeslap vegyes minőségben: pár szecessziós, vasutak, étterem, piac, villamos / 21 pre-1945 Historical Hungarian town-view postcards in mixed quality: some Art Nouveau, railways, restaurants, markets, trams
14 db RÉGI külföldi város képeslap vegyes minőségben: szecessziós és litho lapok / 14 pre-1945 European town-view postcards in mixed quality: Art Nouveau and lithos
15 db RÉGI kárpátaljai város képeslap vegyes minőségben: gyárak, bányák, fürdők / 15 pre-1945 Transcarpathian town-view postcards in mixed quality: factories, mines, spas