1 400 HUF
3,63 EUR, 4,00 USD
1915 Újvidék, Novi Sad; Római katolikus templom, piac. Vasúti levelezőlapárusítás 9. sz. 1915. / Catholic church, market (kopott sarkak / worn corners)
T2/3