14102. 446. Closed Online auction Advertisement
1 400 HUF
0 HUF
Kovács János vászon-, divatárú- stb. kereskedő, Bp., VIII., Gólya u. 50., szecessziós ornamentikával díszített számolócédula, hajtásnyommal, egészen apró lapszéli sérüléssel
Photo of the item taken by : hsz