42 000 HUF
108,81 EUR, 120,00 USD
Antik japán madármintás bronz falitál, klasszikus japán domború madárábrázolással ékesített nagy méretű bronz falidísz, hátoldalán anyagba faragott pecséttel jelezve. Kis kopottsággal, d: 36,5 cm