18 000 HUF
46,63 EUR, 51,43 USD
Berndorf ezüstözött alpakka teakiöntő, fogóján csontberakással, szűrővel, m: 17,5 cm + Hermann tálka, d: 19,5 cm. Jelzettek, kopásnyomokkal.