11816. 446. Closed Online auction Antique
4 000 HUF
0 HUF
Intarziás fa ládikó, XX. sz. első fele, 11x28x18 cm, kulcs nélkül kissé kopott, fedél sérült, oldalán kisebb repedéssel
Photo of the item taken by : nagy_andras