Antique

Number of items: 312

Antik fali orvosi cégértartó, kígyó alakú, bronz, felfogatórésszel, lánccal, kopással, h: 39 cm
11926.

5 000 HUF
12,95
14,29

Antik monogramos legyező, bakelit, szép állapotban, h: 22 cm
11927.

2 200 HUF
5,70
6,29

Antik kínai kétfigurás bronz váza, jelzés nélkül, minimális kopottsággal, m: 16,5 cm
11928.

18 000 HUF
46,63
51,43

cca 1900 Antik kínai tűzzománcos kis váza, jelzés nélkül, kis kopással, m: 10,5 cm
11929.

3 000 HUF
7,77
8,57

Antik oroszlánfejes asztali tolltartó, bronz, jelzés nélkül, 19,5x11x6 cm
11930.

6 000 HUF
15,54
17,14

cca 1900 Kugler Henrik Gerbeaud bonbonos papírdoboz, aranyszövéses borítással, szép állapotban, d: 24,5 cm
11931.

8 000 HUF
20,73
22,86

cca 1920 Bokor Dezső könyvkiadó ón korsója, jelzés nélkül, "Desider Bokor in friendship Charles King" felirattal, horpadással, m: 15 cm
11932.

3 000 HUF
7,77
8,57

19. sz vége, antik kínai tűzzománcos váza pár. Jelzésekkel, minimális kopással és hajlással, d: 8 cm, m: 15 cm
11933.

28 000 HUF
72,54
80,00

Antik távcső, kis beépített iránytűvel, bőr tokban. Ezüstözött bronz, korának megfelelő szép állapotban, 12x10 cm
11934.

8 000 HUF
20,73
22,86

19. sz., Kovácsolt bronz korsó, jelzés nélkül, korának megfelelő állapotban, m: 28 cm
11935.

5 000 HUF
12,95
14,29

Calderoni és Társa antik távcső, saját tokjában, jelzéssel, kopással, 11x8 cm
11936.

5 000 HUF
12,95
14,29

Kínai vörös lakkfaragásos réz váza, jelzés nélkül, jó állapotban, m: 16,5 cm
11937.

3 000 HUF
7,77
8,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF