https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Antique Number of items: 312
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2834694
12070
446
0
15000
Antique
Other collectibles
1
Kristályos dupla falikar. Vintage (negyedszázados) cseh kristály és üveg kétkarú gyertyaizzós króm falikar 2 csiszolt kristály tányérral 5 db csiszolt kristály csüngővel és 3 ponton rögzitett kristály füzérrel,hibátlan állapotban 21x18cm
The item is not available
Starting price:
15 000 HUF
2834692
12071
446
0
16000
Antique
Other collectibles
1
Kristályos dupla falikar. Vintage (negyedszázados) cseh kristály és üveg kétkarú gyertyaizzós króm falikar 2 csiszolt kristály tányérral 4 db csiszolt kristály csüngővel és 3 ponton rögzített kristály füzérrel, hibátlan állapotban. m: 30 cm
The item is not available
Starting price:
16 000 HUF
2790932
12072
446
0
15000
Antique
Other collectibles
1
Virágot formázó falikar. Réz, fa talapzattal, fodros tejüveg búrával, 40x36 cm
The item is not available
Starting price:
15 000 HUF
2790942
12073
446
0
12000
Antique
Other collectibles
1
WMF Ikora ezüstözött alpakka kínáló tál. Jelzett, kopottas, d: 27 cm
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
2790957
12074
446
0
18000
Antique
Other collectibles
1
Szecessziós mennyezeti lámpa. Bronz, homokfújt üveg búrával, új kábelezéssel, korának megfelelő állapotban, a búrán kis csorba, h: 75 cm
The item is not available
Starting price:
18 000 HUF
2863434
12075
446
0
7500
Antique
Other collectibles
1
Tejkiöntő. Látványos régi bicolor réz és ezüst színű tejkiöntő,hasábos forma tömör réz fogóval,korának megf.állapotban,alján jelzett, sok halvány (angol?) jelzés. 8x 10cm
The item is not available
Starting price:
7 500 HUF
2828657
12076
446
0
16000
Antique
Other collectibles
1
Egykaros kofa mérleg,Hartáról származik,15 éve még diót mértek vele,nagy fém tányér,vas lánc és kar, jelzett: ?... János Baja,2kg-ig, több magyar koronás hitelesítő beütéssel, rozsdafoltokkal. d:.27cm,rúd 45 cm
The item is not available
Starting price:
16 000 HUF
2834680
12077
446
0
6000
Antique
Other collectibles
1
Antik Porcelán lámpa. Antik kék-fehér színű,2 füles,kartusokban virágmintával,fa talpon,új kábelezéssel/foglalattal-hólyag lámpaernyővel. Korpuszon repedéssel 15x30cm
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
2834686
12078
446
0
8500
Antique
Other collectibles
1
Tintatartó. Antik asztali tömör bronz díszes mártogatós kerek gömb alakú,hegyes csúcsdíszes zsanéros bronz tetővel,kézzel készült üveg tartállyal,kerek bronz talpon, finom patinával. M.: 12x10cm
The item is not available
Starting price:
8 500 HUF
2864020
12079
446
0
8000
Antique
Other collectibles
1
Antik gyertyatartó. Antik asztali/sétáló tömör bronz gyertyatartó historizáló stilusú,négyzetes talpon négy karmos lábon,szép nagyon régi patinával,korának megfelelő állapotban. 12x9 cm
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
2864017
12080
446
0
7000
Antique
Other collectibles
1
Asztali öngyújtó. Antik asztali réz díszített kerek talpú Benzines-köves öngyújtó, patinával, jelzés nélkül. m:13 cm, d:8 cm
The item is not available
Starting price:
7 000 HUF
2863820
12081
446
0
6000
Antique
Other collectibles
1
Art deco hamuzó. Elegáns Asztali hamuzó,vastag öntött négyzetes üveg test,méretre csiszolt aljjal- ezüstözött lapos 4 alacsony tégla alakú lábakon fém talpon,korának megfelelő szép állapotban. 10x10x4 cm
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment