Antique Number of items: 312
2841458
12094
446
13000
Antique
Other collectibles
Éjjeli asztali lámpa. Antik asztali tömör bronz díszes neobarokk stÍlusú kecses kis lámpa, ÚJ kábelezéssel, égővel, MŰKÖDIK, szép állapotban,sötét fa talpon,patinával M 30x15cm
13 000 HUF
2841443
12095
446
Antique
Other collectibles
Antik gyufatartós hamuzó. Asztali tömör öntöttvas levél formájú hamuzó, réz szecessziós Gyufásdoboztartóval , Jelzett:"H Törv.védve és formaszám. Szép.korának megfelelő állapotban. 19x11 cm
9 000 HUF
2815747
12096
446
Antique
Other collectibles
2 db keleti vörösréz tál, kalapált díszítéssel, kopott, d: 18 cm
3 000 HUF
2775522
12097
446
24000
Antique
Other collectibles
24 000 HUF
2775488
12098
446
14000
Antique
Other collectibles
Zenélő ládika, feketére pácolt fa, díszes réz rátétekkel. Működő zenélő szerkezettel, felhúzókulccsal. Kulccsal, zárható, 25x17x9 cm
14 000 HUF
2775704
12099
446
Antique
Other collectibles
Berndorf ezüstözött alpakka teakiöntő, fogóján csontberakással, szűrővel, m: 17,5 cm + Hermann tálka, d: 19,5 cm. Jelzettek, kopásnyomokkal.
18 000 HUF
2809787
12100
446
Antique
Other collectibles
Antik ezüstözött fém asztali kínálótál, kopásnyomokkal, m: 27 cm
12 000 HUF
2772351
12101
446
Antique
Other collectibles
Vintage Vöröskeresztes fa ládika, tartalommal, üvegcsék, inzulin, fecskendő, higanyos hőmérővel, stb 22x27 cm
6 000 HUF
2775663
12102
446
Antique
Other collectibles
Ophir design fém asztali szett (hamuzó, gyufatartó, gyertyatartó, tálca), 4 db-os, jelzett, kopásokkal, d: 29,5 cm-ig, m: 25 cm-ig
9 000 HUF
2774363
12103
446
Antique
Other collectibles
Asztali bronz és üveg antik tintatartó, zománcozott díszítéssel, kopott. d: 13 cm
9 000 HUF
2815737
12104
446
Antique
Other collectibles
7 000 HUF
2922161
12105
446
Antique
Other collectibles
Antik tömör bronz gyertyatartó historizáló stilus, kipolírozott test,,gazdag díszítésű patinás talp és gyertyatartó tányérral,korának megf.kopásokkal 23x11 cm
9 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035