Antique Number of items: 312
2922183
12106
446
Antique
Other collectibles
9 000 HUF
2922130
12107
446
24000
Antique
Other collectibles
Antik kupa. Mutatós bordó fajansz betéttel, finom arany és fehér színű, körbefutó eltérő mintákkal, bronz peremmel, bronz szerelékes talpon, szép állapotban, címkével jelzett, m: 19 cm
24 000 HUF
2582955
12108
446
Antique
Other collectibles
5 000 HUF
2585576
12109
446
Antique
Other collectibles
20 000 HUF
2922555
12110
446
6500
Antique
Other collectibles
Antik szürke fém art deco ovális alakú gyertyatartó,kis kopásokkal,jelzés nélkül Talp: 11 cm
6 500 HUF
2922556
12111
446
Antique
Other collectibles
Art deco lekerekített háromszög alakú tömör bronz talpán ,,Geschützt-Real Bronce" jelzéssel, plasztikus gyertyatartóval, kopásokkal-patinával, korának megfelelő, szép állapotban
7 000 HUF
2599691
12112
446
15000
Antique
Other collectibles
15 000 HUF
2922549
12113
446
6500
Antique
Other collectibles
6 500 HUF
2922546
12114
446
9500
Antique
Other collectibles
Asztali kerek körmintás réz patinás hamuzó gyufatartóval és cigaretta kínáló,patinával,alján jelzett: Oroszlános jel JL AG HERRMANN, korának megf.állapotban.9,6 x10 cm
9 500 HUF
2922280
12115
446
Antique
Other collectibles
Antik bronz tömör Fali gyertyatartó,korának megf.kopásokkal,falra szereléshez bronz tartóval 24 cm
6 000 HUF
2848477
12116
446
Antique
Other collectibles
5 db kristály likőrös pohár, alpakka talp, jelzés nélkül, kis lepattanásokkal, m: 9,5 cm
3 000 HUF
2849357
12117
446
Antique
Other collectibles
Öntöttvas vasaló talppal, sérült, m: 24,5 cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035