Antique Number of items: 312
2685959
11830
446
24000
Antique
Other collectibles
Mid-Century Figurative Art by Magda és Andrzej Nowakowscy (1938 - 2008): Kakas / Kogut, névjegy tartó, örvösművészeti réz. Jelzett: Magda i Andreze Nowakowscy. m:5cm, h:4cm. Andrzej Jerzy Nowakowski Warszawa / Varsó. 1938. október 2-án született Lublinban. Miután Varsóba költözött, ahol befejezte az általános iskolát. Még annak befejezése előtt sikeres felvételi vizsgát tett a varsói Állami Képző...
24 000 HUF
2950415
11831
446
Antique
Other collectibles
Ezüstözött alpakka cigarettatárca, fekete zománcberakással díszítve. Jelzett, kopásnyomokkal, a zománcon kis sérüléssel, 9x7,5 cm
5 000 HUF
2949594
11832
446
Antique
Other collectibles
Teknőcpáncél keretes szemüveg 12 cm
3 000 HUF
2945980
11833
446
Antique
Other collectibles
Tűtartó, régi festett fa 15 cm
3 000 HUF
2945983
11834
446
Antique
Other collectibles
2 db régi fa legyező, egyik kézzel festett XX. sz. eleje. 17-20 cm
4 000 HUF
2824220
11835
446
36000
Antique
Other collectibles
36 000 HUF
2824210
11836
446
80000
Antique
Other collectibles
Keleti cloisonne madaras dísztányér pár, jelzés nélkül, felületén repedések, d: 39,5 cm
80 000 HUF
2844371
11837
446
36000
Antique
Other collectibles
36 000 HUF
2844333
11838
446
46000
Antique
Other collectibles
Antik Aufsatz. Barokk antik réz-ezüstözés maradványaival,jól megőrzött állapotban,vastag falú belevaló üvegbetéttel(Fújt? Buborékos);két oldalán díszes fogantyúval,plasztikus részletgazdag díszítéssel,finom patinával,Kétfejű sas (osztrák vagy cári?) és mesterjel a közepén,nagyon szép állapotban. d: 27 cm Üvegbetét:20x 5,5cm
46 000 HUF
2926950
11839
446
Antique
Other collectibles
Japán öntöttvas füstölőtartó. Zománc mázzal. Figurális. 25 cm
18 000 HUF
2714085
11840
446
24000
Antique
Other collectibles
24 000 HUF
2844772
11841
446
Antique
Other collectibles
20 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035