6 000 HUF
1910 Budapesti Tudományegyetem jogi diplomája, szepesszombati dr. Genersich Antal (1842-1918) rektor, és Doleschall Alfréd (1864-1931) dékán, jogász aláírásaival, pergamen, fatokos viaszpecséttel, kopott, sérült pecséttel, a tok egyik része pótolt, a pergamen foltos.