2 800 HUF
1968 Díszoklevél 50 éves kisipari munkásságért, Szabó Lajos hódmezővásárhelyi csizmadia részére. Szocreál grafikus oklevél, Kádár-címerrel, Szabadság-szoborral, stb. Fakeretben, ázásnyomokkal, a keret kissé sérült, 45,5x32,5 cm