12591. 446. Closed Online auction Flea Market
3 600 HUF
0 HUF
Földgömb, 1950-60 körül, 1:63.000.000, készítette Fővárosi Neon Földrajzi Tanszerosztálya, Offset Nyomda, Bp., fa talapzaton, fém szerelékkel, d: 20 cm, m: 36 cm, kopott, apró felületi sérülésekkel,
Photo of the item taken by : nagy_andras