12532. 446. Closed Online auction Flea Market
6 000 HUF
0 HUF
Régi Perion akkumulátoros kézilámpa, vasúti vagy bányász lámpa, XX. sz. közepe körül, fém, a zománcozás részben lekopott, rozsdafoltos, 38x15x9,5 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras