13474.
446. Closed Online auction
Historical documents, manuscripts
2 600 HUF
1947 Pipics Zoltán (1900-1975) művészettörténész, az OSZK fÅ‘könyvtárosának (1953-1962) gépelt sorai levelezÅ‘lapon, Sárdy Brutus (1892-1970) festÅ‘művész, restaurátor részére, egy XVII. sz. holland tájkép restaurálásának ügyében valamint érdeklÅ‘dik, hogy az Å‘ saját Bosznay és Edvi-Illés képei megmenthetÅ‘k-e? Pipics Zoltán sajátkezű aláÃrásával, levelezÅ‘lapon.