13483.
446. Closed Online auction
Historical documents, manuscripts
500 HUF
1,30 EUR, 1,43 USD
1957 Hadova bulla avagy műemléki kis káté, humoros kézzel rajzolt és írt oklevél. Akvarell, tus, papír, üvegezett fakeretben. 65×35 cm.