Hungarian commemorative medals and plaques Number of items: 461
2925783
31252
446
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
20 000 HUF
2928195
31253
446
Numismatics
12 000 HUF
2783627
31254
446
Numismatics
Lukácsy Lajos (1876-1927) DN "Goldmark (Károly)" egyoldalas bronz plakett, peremén "SMB" gyártói jelzéssel (90x57mm) T:1-,2 patina
16 000 HUF
2927719
31255
446
17000
Numismatics
Lukácsy Lajos (1876-1927) DN "Goldmark (Károly)" egyoldalas bronz plakett, peremén "SMB" gyártói jelzéssel (90x57mm) T:UNC,AU
17 000 HUF
2909726
31256
446
Numismatics
Miletics Katalin Janka (1942-) DN "Őrzőangyal" bronz emlékérem (54mm) T:AU
3 000 HUF
2950258
31257
446
Numismatics
Madarassy Walter (1909-1994) 1930. "Virágos Budapest Virágos Magyarország Jutalomérme / Virágos út vezessen virágos Nagymagyarországba" aranyozott bronz emlékérem (72,07g/60mm) T:XF,VF ph., aranyozás kopott Hungary 1930. "Floral Budapest Floral Hungary Prize Medal" gold plated Br medal. Sign.: Walter Madarassy (72,07g/60mm) C:XF,VF edge error, gold plated worn
3 000 HUF
2833447
31258
446
Numismatics
4 000 HUF
2927301
31259
446
Numismatics
Madarassy Walter (1909-1994) 1976. "II. Rákóczi Ferenc / 1676-1976" jelzett Ag emlékérem (25,24g/0.800/42,5mm) T:AU
12 000 HUF
2952212
31260
446
Numismatics
Madarassy Walter (1909-1994) DN "Budapesti Történeti Múzeum" bronz emlékérem eredeti tokban (~85mm) T:XF / Hungary ND "Budapest History Museum" bronze medallion in original case. Sign: Walter Madarassy (~85mm) C:XF
5 000 HUF
2917957
31261
446
Numismatics
Major Aladár (1878-1970) 1957. "Nagykőrösi Állami Arany János Gimnázium 40 éves - Arany János születésének 140., halálának 75. évfordulóján" bronz emlékérem fa talapzaton (érem: 35mm, talapzat: 120x85x37mm) T:AU,XF
2 000 HUF
2886958
31262
446
Numismatics
Mladonyiczky Béla (1936-1995) ~1980. "Békéscsaba öntöde" egyoldalas, öntöbb bronz plakett (76mm) T:AU
3 000 HUF
2929582
31263
446
Numismatics
Molnár Elek (1916-1994) DN "Bartók Béla 1881-1945" egyoldalas kerámia emlékplakett, peremén akasztásra alkalmas lyukakkal (112mm) T:AU kis ph
10 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035