16206.
446. Closed Online auction
Maps
3 000 HUF
14
cca 1890-1900 Kogutowicz Manó: A Magyar Korona Országainak közigazgatási térképe, 1 : 900.000, Bp., Magyar Földrajzi Intézet Rt., vászonra kasírozva, néhány kisebb lapszéli sérüléssel, foltokkal, 118x87 cm