4 db térkép a Pallas Nagy Lexikonából: 1893-1897 Szepes vármegye, Baranya megye, Somogy vármegye térképe. Tervezte: Gönczy Pál. Bp., Posner Károly Lajos és Fia, 30x24 cm + Balaton és környéke, 1 : 385.000, kis lapszéli szakadással, 15x24 cm
cca 1936 Budapest székesfőváros kézitérképe, tervezte: Kogutowicz Manó, 1 : 25.000, Bp., Magyar Földrajzi Intézet Rt., hátoldalán utcajegyzékkel, sérült, javított, 57x43 cm
23 db vászon magyar katonai térkép cca 1900-1910. Magyar vidékekkel, környékekkel jó állapotban Erdély, Felvidék, Kárpátalja, stb (Berzászka-Ógradina, Trencsény, Sárospatak, Munkács, Karánsebes, Resicabánya, Lugos, Nagyszőlős-Huszt, Ungvár, Szerednye, Kőrösmező, Nagykároly)
cca 1924-1925 Magyarország vasúti és hajózási térképe a trianoni határokkal. Tervezte és rajzolta: Czakó István és Sztankovits Ödön, 1:450.000, Bp., én., Magyar Földrajzi Intézet, foltos, az egyik szélén szakadással, restaurált, 94x122 cm
cca 1910 Kogutowicz Manó: Budapest székesfőváros egész területének térképe, 1:25.000, 6. kiadás, Bp., Magyar Földrajzi Intézet, vászonra kasírozva, foltos, javított, 80x99 cm + 1918 Antalfalva (Erdély),1:75.000, K. u. K. Militärgeographisches Institut, foltos, hajtott, 47x59 cm