16094. 446. Closed Online auction Military
4 200 HUF
10
0 HUF
1936 Utász katona szolgálati emléklapja, Horthy arcképpel, irredenta feliratokkal, hátoldalán a katona autográf soraival. Nyomat, papír. Foltos, sérült. Üvegezett fakeretben. 47×32 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras