16228.
446. Closed Online auction
Music, Musical notes, Instruments
4 000 HUF
Vegyes zenei tétel, 4 db, Magyar zenei ereklyék. A régi magyar zene kincseiből. 1672-1838. Thököly és Rákóczi korabeli kuruc nóták. Szerk.: Huber Sándor. Bp., én., Rozsnyai Károly. Félvászon-kötésben, az elülső borító szakadozott, gyűrött, szakadt, a hátsó borító hiányzik.; Kolligátum zenei művekből, benne Berecz Ede: Nemzeti Lant 25 legújabb és legkedveltebb magyar népdal zonogorára. 37-ik mű I-V. füzet és mások. Kopott félvászon-kötésben.; Zeneköltők albuma. Operettek, szalonpiécek, táncok, dalok, cabaret-számok és kuplék gyűjteménye. Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny Hírlap- és Könyvkiadó Vállalat. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, laza fűzéssel, egy kijáró lappal.; Sas Náci Nótáskönyve. Bp.,1914, Nádor Kálmán. Kopott félvászon-kötésben.