60 000 HUF
155,44 EUR, 171,43 USD
Gyurkovics fiúk, 1941. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Turay Ida, Rajnay Gábor, Simor Erzsi, Szilassy László és mások szereplésével. Herczeg Ferenc regénye. Litográfia, papír. Kenyeres grafikája, jelzett a litográfián. Unitas Lito nyomda. Kárpát Film. Kováts Béla Filmreklám. Egészen apró lapszéli sérüléssel. Korához képest jó állapotban. 84×28,5 cm. / Vintage Hungarian poster of a movie, with very small damage on the edge, otherwise in good condition, lithograp on paper.