16710. 446. Closed Online auction Printed Materials
2 000 HUF
0 HUF
1863 Sürgöny III. évf. 256. sz., 1863. nov. 8. + 1867 Az "1848." c. napilap I. évf. 3. száma, 1867. márc. 6., kiadó-tulajdonos: Emich Gusztáv, sérült, ragasztott
Photo of the item taken by : karap_norbert