24 000 HUF
62,18 EUR, 68,57 USD
1903 George Derville Rowlandson (1861-1930) festménye után: The water jump, Grand National 1902 (lóverseny). Nyomat, papír. Jelzett a nyomaton. Faulkner & C. kiadása, 1903. Lap széle kissé foltos. Üvegezett fakeretben, 35,5×65 cm