2 400 HUF
cca XVII. sz. vége Wenceslao Gallo Otzenassek: I.N.D.N.I.C. Disputatio Juridica Desumpta ex Digestis, Codice, Canonico & Consuetudinario Jure, potissimum vero ex Lib. 2. ff. tit. 14. & Lib. 2. C. tit. 3. De pactis in genere, et in specie, quam per theses et quaestiones divina favente gratia, moderante sine originali labe concepta virgine-matre. Authoritate et consensu praenobilium, magnificorum, spectabilium, clarissimorum, atque consultissimorum virorum, &c. Magnifici domini rectoris, spectabilis domini decani, DD. seniorum inclytae facultatis juridicae, sacrae caesareae majestatis consiliariorum, &c. Adeoque totius amplissimi juris-consultorum collegii in antiquissima & celeberrima Universitate Viennensi. Praeside Praenobli, Spectabili, Clarssimo ac Consultissimo Domino - - ,J.U.D. codicis professore publico, reverendissimi ac celsissimi S.R.I. Principis Episcopi Passaviensis consiliario consistoriali, aulae judiciorumque advocato. Publicae diventilationi submittit Joannes Josephus Tabernetor, Silesius Crappicensis, AA. LL. & philosophiae magister, J.U. auditor. ... Viennae Austriae, Typis Andreae Heyingeri, Universit. Typogr, 25. sztl. lev. Papírkötés, foltos, sérült, kissé hiányos címlappal, javított gerinccel.