Printed Materials

Number of items: 232

1949 Megvédjük a békét, konferencia a béke védelmében, biléta
16824.

4 000 HUF
10,36
11,43
1949 Magyar Rendőr III. évf. 16. sz., 1949. aug. 15., benne Münnich Ferenc: Kádár János bajtárs egy éve belügyminiszter c. írásával. Kissé viseltes, sérült címlappal.
16825.

1 200 HUF
3,11
3,43
13
1949 Magyar Rendőr III. évf. 17. sz., 1949. szept. 1., benne Rákosi Mátyásról szóló írásokkal, képekkel. Sérült címlappal.
16826.

1 200 HUF
3,11
3,43
1950 Magyar Rendőr IV. évf. 19. sz., 1950. okt. 1., a címlapon békekölcsönt hirdető felhívással. Viseltes állapotban, sérülésekkel.
16827.

1 400 HUF
3,63
4,00
cca 1950 Sport a Magyar Népköztársaságban, képeslapfüzet 13 lappal (7 hiányzik), kiadói zsinórfűzéses papírkötésben, kissé viseltes, 10x22 cm
16828.

1 600 HUF
4,15
4,57
16829.

2 800 HUF
7,25
8,00
cca 1950 A terv Budapestért, Budapest a tervért. Öt éves terv propaganda kiadvány. Bp., Budapesti Városi Tanács,(Athenaeum-ny.), 12 sztl. lev.
16830.

2 000 HUF
5,18
5,71
cca 1950-60 Női divatképek, Berlins Modenblatt, 8 oldal lap mellékleteként kiemelve, elvált címlappal és szabásmintával, helyenként kissé foltos, 29x21 cm
16831.

2 800 HUF
7,25
8,00
1951 A Néphadsereg agitátorainak zsebkönyve. 1. szám. Kiadja a Magyar Néphadsereg Politikai Főcsoportfőnöksége. Bp., Vörös Csillag-ny., 70+(2) p. Agitprop kiadvány. Kiadói tűzött papírkötés, a borító kissé foltos.
16832.

1 200 HUF
3,11
3,43
1952 Diadal Helsinkiben. Képes sporttörténeti kiadvány az 1952. évi helsinki olimpián részt vett magyar csapatról. Bp., Ifjúsági Könyvkiadó, 64 p. Számos fekete-fehér fotóval. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval, helyenként kisebb lapszéli ázásnyomokkal.
16833.

1 800 HUF
4,66
5,14
1953 Új Világ VI. évf. 48. sz., 1953. nov. 26., a címlapon a Magyarország-Anglia 6:3 mérkőzés hírével, az Aranycsapat tagjainak fotóival, kissé sérült + 1948 Képes Sportlap III. évf. 20. sz., 1948. máj. 11., benne Kubala Lászlóról szóló írással
16834.

2 000 HUF
5,18
5,71
1953 Szabad Nép 1953. márc. 8. száma, benne Sztálin halálhírével, temetésének hírével, gyászkeretes címlappal, 4 p.
16835.

1 600 HUF
4,15
4,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF