1842 Pesti Hírlap 179. sz. Septemb. 18. 1842. Szerk.: Kossuth Lajos. Pest, Landerer Lajos, javított gerinccel, hajtásnyommal, 663-670 p. Benne korabeli hírekkel, érdekes írásokkal, korabeli reklámokkal, gőzhajómenetrendekkel, gabonaárakkal.
1842 Pesti Hírlap 177. sz. Septemb. 11. 1842. Szerk.: Kossuth Lajos. Pest, Landerer Lajos, javított gerinccel, hajtásnyommal, 647-654 p. Benne korabeli hírekkel, érdekes írásokkal, korabeli reklámokkal, gőzhajómenetrendekkel, gabonaárakkal.
1846 Honderű. Szépirodalmi, művészeti és divatlap. IV. évf. 4. sz. Szerk. és kiadja: Petrichevich Horváth Lázár. Buda, Kir. Egyetem-ny., 62-80 p. Mellékletek nélkül. Kiadói papírborítóban, fűzés nélkül.
cca 1860-1900 Festményekről készült fénynyomatok, 8 db, jelzettek a nyomaton (közte az Országos Magyar Képzőművészeti Társulat kiadásai), vegyes állapotban (közte foltos, sérült is), lapméret: 27x35 cm és 30x40 cm között
1862 Ország I. évf. 45. sz., 1862. nov. 22., kissé sérült + 1858 Nővilág II. évf. 50. sz., 1858. dec. 12. Pest, Landerer és Heckenast-ny., 786-800 p. Fűzés nélkül.
1862-1863 La Semaine des enfants. Septiéme Volume. N. 314-365.
1. Octobre 1862 - 28. Mars 1863. Paris, 1862-1863, Ch. Lahure, 415+1 p. Rendkívül gazdag fametszetű szövegközti és egészoldalas képanyaggal illusztrált. Francia nyelven. Korabeli kartonált papírkötésben, kopott borítóval, hiányzó gerinccel, possessori és intézményi bélyegzésekkel, a 385/386. oldal hiányzik (362. szám címlapja.)
1887-1913 3 db iskolai értesítő (Felvidék, Erdély): A nyitrai róm. kath. főgymnasium 1886-87. iskolaévi értesítője; A zilahi ev. ref. Wesslényi-kollégium értesítője az 1902-1903 iskolai évről; A zsolnai m. kir. állami főreáliskola XIII. értesítője, 1912-13. tanév. Kiadói papírkötés, vegyes állapotban.