1927-1931 A Diárium a Kir. M. Egyetemi Nyomda előjegyzési naptárának 3 évfolyama (1927., 1930., 1931.), intézményi bélyegzőkkel, az egyiken szakadással.
1928. Bécs és Alsó-Ausztria. Borítóterv: Hermann Kosel. / Wien und Niederösterreich. Bécs és Alsó-Ausztria szövetségi tartományok idegenforgalmi bizottsága. / Fremdenverkehrskommission der Bundesländer Wien und Niederösterreich. Sérült borítóval. / Mit beschädigtem Einband.
cca 1930 Thermal Spa Teplice-Sanov / Teplitz-Schönau (Czechoslovak Republic), angol nyelvű, képes ismertető prospektus, minimálisan foltos, kihajtva: 59,5x22 cm
cca 1930 Emlékezzünk Nagymagyarországról! II. füzet. A Pesti Hírlap kiadása. A címlapon I. Ferenc József és Wekerle Sándor miniszterelnök. Fekete-fehér fotókkal, érdekes írásokkal. Tűzött papírkötés, helyenként kissé foltos, 44 p. + A Pesti Hírlap Vasárnapja 52. évf. 1. sz., 1930. jan. 5., a címlapon Biczó András (1888-1957) grafikájával, kis lapszéli szakadásokkal, 32 p.
1930 A Magyarországi Szociáldemokrata Párt XXVII. országos pártgyűlésének jegyzőkönyve. Különlenyomat a Népszava 1930. szept. 10. számából. Bp., Világosság-ny., 62+1 p. Átkötött félvászon-kötés, volt könyvtári példány, kopott, foltos borítóval.