Printed Materials

Number of items: 232

cca 1930-1958 Bp., Nádor u. 30 lakóinak választói névjegyzéke 1958-ból és lakónévsor adatokkal az 1940-es évekből
16776.

1 800 HUF
4,66
5,14

1931 A Nemzeti Torna Egylet igazgató-választmányának jelentése a LXVII. egyleti évről (1930). Bp., "Hangya"-ny., 124 p. Kiadói papírkötés, foltos. + A Nemzeti Torna Egylet a kiadványhoz tartozó kísérőlevele, bélyegzett aláírásokkal
16777.

1 600 HUF
4,15
4,57

1931-1935 Magyar Kultúra 3 száma. Főszerk.: Bangha Béla. Sérült borítókkal.
16778.

1 200 HUF
3,11
3,43

1932 A Pesti Napló teljes évfolyama bekötve, kissé kopott gerincű egészvászon kötésben
16779.

4 000 HUF
10,36
11,43

1932 Erdélyi Tudósító XV. évf. 17. sz., 1932. szept. 1. Szerk.: Veress Ernő. Cluj-Kolozsvár, ,,Grafik Rekord"-ny., 565-612 p. + Sulica Szilárd: A modern plagizátor lélektana. Szellem és Élet könyvtára, Új sorozat 34. sz. Kolozsvár, 1944, Minerva, 20 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos.
16780.

2 000 HUF
5,18
5,71

16781.

1 200 HUF
3,11
3,43

1934 HAFA képes fotó és rádió árjegyzék
16782.

1 800 HUF
4,66
5,14

1934 "Hé!... Osztrák sógor, német bajtárs!! az Istenért...!!!" Ráttkay-R[adich] Kálmán írása, különlenyomat a Magyar Dolgozó 1934. augusztusi számából. Kis lapszéli sérüléssel, levélként feladva, 42x29 cm
16783.

1 800 HUF
4,66
5,14

1935 Rajzolatok a' Táras Élet és Divatvilágból, 19. szám, Pest, 1835. márc. 7. Szerk.: Munkácsy [János]. Benne Kuthy Lajos, Csató Pál és mások írásaival. Sérült lapszélekkel, ázásnyomokkal, 110-116 p.
16784.

1 200 HUF
3,11
3,43

1935 Az Országos Gárdonyi Géza Irodalmi Társaság felhívása az író halálának 10. évfordulójára tervezett akciójukkal kapcsolatban, hozzá kitöltetlen formanyomtatvány / levelezőlap, borítékkal
16785.

1 200 HUF
3,11
3,43

16786.

12 000 HUF
31,09
34,29

1936 Dr. Péterffy Jenő direktóriumi tag jelentése a cluji róm. kath. egyházközség direktóriumának 1935. március 20.-tól 1936. március 15.-ig kifejtett működéséről. Cluj (Kolozsvár), 1936, C. Grafica-ny., 57 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos.
16787.

1 600 HUF
4,15
4,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF