Printed Materials

Number of items: 232

1937 Le Jardin des Modes c. francia divatlap 1937. nov. 15-i száma, számos fekete-fehér és színes illusztrációval, sérült, viseltes állapotban, a címlapon "Braun Sándor női-, férfi divatlapok és próbababák képviselete" bélyegzővel
16788.

1 600 HUF
4,15
4,57
16789.

1 200 HUF
3,11
3,43
16790.

1 000 HUF
2,59
2,86
1938 Képes Vasárnap A hazatért Felvidék I-V. rész. I.: A magyarság ünnepe, 46. sz., 1938. nov. 13.; II.: A magyarság ünnepe. Kassa. 47. sz., 1938. nov. 20.; III. Munkács, Ungvár, Beregszász. 48. sz., 1938. nov. 27.; IV. Rimaszombat, Rozsnyó. 49. sz., 1938. dec. 4. V. Komárom, Csallóköz. 50. sz., 1938. dec. 11. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált a felvidéki városokról, valamint a bevonuló magyar csapatokról, a képeken Horthy Miklós kormányzóval is. Érdekes írásokkal. + 1939 Képes Vasárnap 8. sz. 1939. feb. 10. Változó állapotban, a borítók sarkain szamárfülekkel, egy sarkon hiánnyal.
16791.

5 000 HUF
12,95
14,29
1938 A dombóvári kir. kat. Esterházy Miklós nádor gimnázium XXV. értesítője az 1937-38. iskolai évről. Dombóvár, Moosz Alajos-ny., 80 p. + 5 t. Kiadói papírkötés, sérült borítóval.
16792.

1 200 HUF
3,11
3,43
1938 Légiturisztikai képeslap alkalmi bélyegzéssel
16793.

1 600 HUF
4,15
4,57
1938 "Baleset ellen védekezz", reklámos előjegyző zsebnaptár, kitöltetlen
16794.

1 400 HUF
3,63
4,00
16795.

1 200 HUF
3,11
3,43
1939 Vadászati tilalmi időszakok 1939. aug. 1-től (földmívelésügyi miniszteri rendelet alapján), tájékoztató prospektus, (4) p.
16796.

2 000 HUF
5,18
5,71
1939 Foto Chmura képes fényképezőgép árjegyzék, 64p
16797.

1 800 HUF
4,66
5,14
1939. Lovag Sándor: Százhúros hegedű. Irodalmi gyűjtemény, 6. kötet, 2 lapja szakadt sérült.
16798.

1 000 HUF
2,59
2,86
1939 A Magyarországi Könyvnyomdai Munkások Egyesületének 77. évi jelentése és zárószámadása 1938-ról. Bp., 1939, Világosság-ny., 72 p. Kissé foltos.
16799.

1 200 HUF
3,11
3,43

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF