1937 Le Jardin des Modes c. francia divatlap 1937. nov. 15-i száma, számos fekete-fehér és színes illusztrációval, sérült, viseltes állapotban, a címlapon "Braun Sándor női-, férfi divatlapok és próbababák képviselete" bélyegzővel
1937 A Magyarországi Könyvnyomdai Munkások Egyesületének 75. évi jelentése és zárószámadása 1936-ról. Bp., 1937, Világosság-ny., 68 p. Kissé sérült, foltos.
1937 Fébé naptár az 1937. évre. Apró elmélkedések, hasonlatok az év minden napjára. Bp., Fébé Ev. Diakonissza Anyaház Könyv- és Papírkereskedése. Egészvászon-kötésben.
1938 Képes Vasárnap A hazatért Felvidék I-V. rész. I.: A magyarság ünnepe, 46. sz., 1938. nov. 13.; II.: A magyarság ünnepe. Kassa. 47. sz., 1938. nov. 20.; III. Munkács, Ungvár, Beregszász. 48. sz., 1938. nov. 27.; IV. Rimaszombat, Rozsnyó. 49. sz., 1938. dec. 4. V. Komárom, Csallóköz. 50. sz., 1938. dec. 11. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált a felvidéki városokról, valamint a bevonuló magyar csapatokról, a képeken Horthy Miklós kormányzóval is. Érdekes írásokkal. + 1939 Képes Vasárnap 8. sz. 1939. feb. 10. Változó állapotban, a borítók sarkain szamárfülekkel, egy sarkon hiánnyal.
1938 A dombóvári kir. kat. Esterházy Miklós nádor gimnázium XXV. értesítője az 1937-38. iskolai évről. Dombóvár, Moosz Alajos-ny., 80 p. + 5 t. Kiadói papírkötés, sérült borítóval.