12244. 446. Closed Online auction Sculptures, statuettes, plaques
20 000 HUF
0 HUF
Gabay László (1897-1952): Térdelő női akt, festett kerámia, kopásnyomokkal, fejrésznél repedéssel, jelzett (Gabay), m: 23,5 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert