12220.
446. Closed Online auction
Sculptures, statuettes, plaques
95 000 HUF
246,11 EUR, 271,43 USD
Laczák Géza (1951-): Posztmodern kompozíció, fém, aranyozott fém, márvány talpon, hibátlan, jelzett, m: 41 cm