12140.
446. Closed Online auction
Sculptures, statuettes, plaques
18 000 HUF
46,63 EUR, 51,43 USD
Olcsai Kiss Zoltán (1895-1981): Munkásőr. Fém, jelzett, kő talapzaton, sérült m: 20,5 cm