1913 Deutsch-Österreichisch-Ungarisch-Schweizerischer Verband für Binnenschiffahrt [Német-Magyar-Osztrák-Svájci Belvizi Hajózási Szövetség] 10. egyesületi napjának menükártyája, Max von Baden herceg védnöksége alatt, a svájci Rheinfeldenben, Salinenhotel parkjában, 2 sztl. lev.
Kvassay Jenő: Vizi közlekedési politikánk. Különlenyomat a ,,Közgazdasági Szemle" 1912. évi márczius havi füzetéből. Bp., 1912, Pesti Könyvnyomda Rt., 19 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval
Kalmár László: Badacsonytomaj története. Badacsonytomaj, 1998, Badacsonytomaji Önkormányzat. Második, átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
Balaton. Útikönyvek. Szerk.: Major Béla. Bp., é.n., Panoráma. Második, átdolgozott kiadás. Könyvhöz tartozó térkép-melléklettel: 1963 Balaton, apró szakadásokkal, 33x95 cm és egy további térképpel: Camping Balaton, szakadásokkal. Kiadói egészvászon-kötés, műanyag védőborítóval.
Erre inni kell! Egy kupa Badacsony. Szerk.: Simon Katalin. H.n., 2002, Nap, Szél és Csillagok Kft. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.