13053. 446. Closed Online auction Toys, board-games
6 500 HUF 16,84 EUR, 18,57 USD
0 HUF
Tonka retró amerikai játékautó, fém és műanyag, jelzett, kopásokkal, h: 18 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert