Watches

Number of items: 106

12274.

100 000 HUF
259,07
285,71
Óragyár kandallóóra, szervizelésre szorul, kulccsal, kopással, 58x14x25 cm
12275.

8 000 HUF
20,73
22,86
Mauthe art deco falióra, fa házzal, működik, hiányos, kopással, 24,5 x 17,5 cm
12276.

4 000 HUF
10,36
11,43
Antik rugós óraszerkezet ébresztő funkcióval, látványos szerkezettel, sérült zománc számlappal 8 cm Működik
12277.

8 000 HUF
20,73
22,86
12278.

8 000 HUF
20,73
22,86
Qantas ausztrál légitársaság business osztály ajándék fém toll és ceruza pár, díszdobozban, h: 13,5 cm
12279.

3 000 HUF
7,77
8,57
Antik rézházas támasztós asztali óra, nem jár, sérüléssel, 10x10 cm, m: 9 cm
12280.

1 600 HUF
4,15
4,57
Slava támasztható lovas mintás asztali óra, bronz, működik, m: 12 cm
12281.

3 000 HUF
7,77
8,57
Slava kulcs alakú asztali óra, frissen szervizelt mechanikus szerkezettel, működik, h: 16 cm
12282.

6 000 HUF
15,54
17,14
Jager fali óra, elektromos, működik, elemmel, pontos, 22x22 cm
12283.

40 000 HUF
103,63
114,29
12284.

200 000 HUF
518,13
571,43
Arany (Au/18k) tokos Dalis mechanikus, női karóra bőrszíjjal, jelzett, működik, számlap kis kopásokkal, d: 15 mm
12285.

100 000 HUF
259,07
285,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF