Franciaország 1987. "Gazdasági és Szociális Tanács / Francia Köztársaság" peremén jelzett bronz emlékérem. Szign.: Chauvenot (70mm) T:1-,2 France 1987. "Conseil Économique et Social / République Française" bronze medallion, marked on the edge. Sign: Chauvenot (70mm) C:AU,XF
Japán 1964. "Kanagawa prefektúra - Iwataro Uchiyama kormányzó" kétoldalas bronz emlékérem eredeti dísztokban. Iwataro Uchiyama (1890-1971) 1912-ben csatlakozott a Külügyminisztériumhoz, ahol kinevezték a spanyol követség titkárának. 1943-ig dolgozott a külügynél, több mint 20 évet töltött Dél-Amerikában. 1947-től húsz éven át töltötte be a kanagawai prefektúra kormányzói tisztségét, eközben vezett...
Kanada ~1970. "Tartományi címerek és virágok" kétoldalas emlékérmek (6xklf) T:AU,XF Kanada ~1970. "Provincial Arms and Flowers" two-sided medallions (6xdiff) C:AU,XF
Kanada DN 12xklf fém emlékéremből álló tétel, a Kanada államairól és területeiről szóló sorozat tagjai (32mm) T:1- patina Canada ND 12xdiff metal medallion lot about Canada's states and territories (32mm) C:AU patina
Lengyelország 2001. "75 éves a PKP (Lengyel Államvasutak)" kétoldalas, ezüstpatinázott bronz emlékérem, támasztóval, eredeti tokban (70mm) T:1- Poland 2001. "75th anniversary of PKP (Polish Railways)" two-sided, silver patinated bronze medallion, with support, in original case (70mm) C:AU
Lengyelország DN "II. János Pál pápa" ezüstözött bronz emlékérem (35mm) + "II. János Pál pápa - Könyörögj érettünk - Czestochowa" ezüstözött bronz emlékérem (35mm) T:2 Poland ND "Papiez Jan Pawel II" silver plated bronze commemorative medal (35mm) + "Jan Pawel II. Pont. Max. / Ora Pro Nobis - Czestochowa" silver plated bronze medal (35mm) C:XF
Luxemburg DN "A.I.T. (Alliance Internationale de Tourisme / Nemzetközi Turisztikai Szövetség)" egyoldalas aranyozott, zománcozott fém emlékérem dísztokban, hátoldalán "Huguenin Locle" gyártói jelzéssel (70mm) T:1 a tokon pár karc Luxembourg ND "A.I.T. (Alliance Internationale de Tourisme)" one-sided, gilt, enamelled metal medallion in its original hardcase, with "Huguenin Locle" maker's mark on th...