2011 "Sírba visztek" - A Bizottság a Műcsarnokba megy, kiállítási plakát, feltekerve, 59x42 cm + A kiállítást bemutató, képes kiadvány / katalógus, DVD-melléklettel, kiadói papírtokban. (Bernáth(y) Sándor, Waszlavik Gazember László, Gáli Ádám, Bán Mária, Victor Máté, Dorozsmai Béla, Kreutz László, Szulovszky István, Kukta Erzsébet, Horányi Sándor, Kecskés Kriszta, Wahorn András, ef Zámbó István és fe Lugossy László kiállítása).
Kolozsváry Marianna: Modern magyar művészet a Kolozsváry-gyűjteményben. Modern Hungarian Art in the Kolozsváry-Collection. Moderne ungarische Kunst in der Kolozsváry - Sammlung. Bp., 1998., Kolozsváry Gyűjtemény Alapítvány - Műcsarnok, 331+4 p. Magyar, angol, német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált, közte: Anna Margit, Barcsay Jenő, Bálint Endre, Borsos Miklós, Deim Pál, Egry József, Farkas István, Gulácsy Lajos, El Kazovszkij, Keserü Ilona, Kondor Béla, Korniss Dezső, Nagy István, Nádler István, Ország Lili, Schaár Erzsébet, Szőnyi István, Vajda Lajos és mások műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés, a hátsó borítón karcolásokkal. Rendkívül ritka!
Az ex-libris Magyarországon és külföldön. A Gyűjtő ex libris különszáma. Szerk.: Siklóssy László. Bp., [1913], Szent-György-Czéh Magyar Amatőrök és Gyűjtők Egyesülete (Hornyánszky-ny.) Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Papírkötésben, néhány foltos, sérült lappal. + A Szent-György-Czéh kétoldalas tájékoztatója
Művészeti Könyvtár 8 kötet:
Darvai Móricz: Benvenuto Cellini élete és művei.;
Divald Kornél: Budapest művészete a török hódoltság előtt.;
Felvinczi Takács Zoltán: Dürer.;
Malonyay Dezső: Szinyei Merse Pál.;
Őhquist János: A finnek művészete - Ős időktől maig. - ;
Ybl Ervin: Az olasz szobrászat három százada. I. köt.: A gótikus szobrászat. ;
Péter András: A magyar művészet története. I-II. köt.
Bp., 1907-1930, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Gazdag képanyaggal illusztráltak. Kiadói aranyozott egészvászon-kötések, a gerincek kissé fakók, de egyébkén jó állapotban.
A Kovács Gábor gyűjtemény. - The Gábor Kovács collection. Szerk: Fertőszögi Péter, Kratochwill Mimi. Bp., 2004. Vince kiadó. Kiadói vászon kötésben, papír védőborítóval
Jacob Burckhardt: Die Baukunst der Renaissance in Italien. (Nach der Erstausgabe der "Geschichte der Renaissance in Italien). Jacob Burckhardt Werke - Kritische Gesamtausgabe Band 5. München-Basel, 2000, C.H. Beck - Schwabe & Co. AG. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kiadói papír védőborítóban. Kísérőfüzettel.
Magyar református templomok I-II. kötet. Szerk.: Dr. Kováts J. István. Bp., 1942, Athenaeum, 8+734 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, a borítón apró kopásnyomokkal, a lapéleken kis foltokkal, jó állapotban.
Kádár Béla (1877-1956). Válogatás a közös kiállítás anyagából. Selection from the common exhibiton. Bp.-Toronto, 1992., Műgyűjtők Galériája - Thebes Gallery Inc. Gazdag képanyaggal, a művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.