3 000 HUF
André Kertész. Aperture Masters of Photography. New York-Köln, 1997, Aperture Foundation Inc. - Könemann. André Kertész fotóművész felvételeivel. Angol, német és francia nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.