1 200 HUF
Balassa M. Iván: A parasztház évszázadai. A magyar lakóház középkori fejlÅ‘désének vázlata. Békéscsaba, 1985, Békés Megyei Tanács VB. Kiadói egészvászonkötés, kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban. Megjelent 1500 példányban