3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Dr. Geszler Ödön: ÉGSZI: 30 év. Építésgazdasági és Szervezési Intézet története 1957-1987. Bp., 1987, ÉGSZI. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.