1 400 HUF
3,63 EUR, 4,00 USD
Farkas Zoltán: A biedermeier. Bp.,(1914), Singer és Wolfner, 136+8 p.+15 t. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, a könyvtest elvált a borítótól, pár lap elvált a könyvtesttől, egy képtábla hiányzik.