6 000 HUF
Friedrich H. Hofmann: Das Porzellan. Der Europäischen Manufakturen im XVIII. Jahrhundert. Eine Kunst- und Kulturgeschichte. Berlin,1932,Propyläen-Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal.