2 800 HUF
Genthon István: Rippl-Rónai. Bp., 1958., Képzőművészeti Alap. Gazdag képanyaggal, a művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói javított, kissé szakadt, kissé kopott papír védőborítóban.