1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
Horváth Tibor: Ázsia művészete. Bp., 1954, Képzőművészeti Alap. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 2100 példányban.