1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
John Topham et al.: Traditional Crafts of Saudi Arabia. Weaving - Jewelry - Costume - Leatherwork - Basketry - Woodwork - Pottery - Metalwork. London, 1982, Stacey International. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.