800 HUF
2,07 EUR, 2,29 USD
Ledács Kiss Aladár, Szüts Béláné: Ismerjük meg a keleti szőnyegeket. Bp., 1963, Gondolat. Első kiadás. Számos fekete-fehér és színes képpel illusztrálva. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés, kissé foltos lapélekkel.