2 400 HUF
6,22 EUR, 6,86 USD
Lyka Károly 6 könyve: A táblabíró világ művészet. Magyar művészet 1800-1850.; Közönség és művészet a századvégen. Magyar Művészet. 1867-1896.; Magyar művészélet Münchenben. Magyar Művészet. 1867-1896.; Festészeti életünk a millenniumtól az első világháborúig. Magyar Művészet 1896-1914.; Szobrászatunk a századfordulón. Magyar Művészet 1896-1914.; Festészetünk a két világháború között. Visszaemlékezések 1920-1940.; Bp., 1981-1984., Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.